Stability

Rate this item
(0 votes)
Baktēriju komplekss
100ml - 8.02 EUR
250ml - 17.35 EUR
500ml - 32.60 EUR
 
Stability, Seachem (ASV)
  
Stability preparāts, kas radīts akvārija bioloģisko līdzsvara uzturāšanai.
Stability – koncentrēts preparāts ar „izsalkušām” baktērijām. Nokļūstot akvārija tie uzreiz ir gatavi utilizēt nevajadzīgas organiskas atliekas pēc zivju barošanas. Baktērijas patstāvīgi apdzīvo bioloģiskus filtrus un attīra grūti sasniedzamas vietas. Rekomendējam lietot Stability pēc katras barošanas reizes ar sasaldētu barību
 
Stability ātri un droši stabilizē saldūdens un jūras akvārija biosistēmu, tādējādi novēršot pirmo zivju miršanas cēloni: "jaunā akvārija sindromu". Stability ir izstrādāts speciāli priekš akvārijiem un satur dažu veidu baktēriju maisījumu - aerobās, anaerobās, fakultatīvās un citas, kuru kopēja darbība ļoti efektīvi utilizē toksisko amonjaku, nitrītus un nitrātus, kā arī kaitīgus organiskus savienojumus.
Atšķirībā no konkurējošiem produktiem, Stability baktērijas ir bez sēru stiprināšanas un nedod toksisku sērūdeņradi. Stability ir pilnīgi nekaitīgs visiem ūdens organismiem un augiem, tāpēc nepastāv pārdozēšanas risks.

 

Lietošanas norādījumi

Pirms lietošanas sakratīt. UV-lampai jābūt izslēgtai.

Jauna akvārija uzstadīšanas laikā: lietot 1 vāciņu (5 ml) uz katriem 40 L. Pēc tām septiņu dienu laikā lietot 1 vāciņu uz katriem 80 L. Šīs nedēļas laikā jebkurā brīdī var iemitināt dzīvniekus.

Akvārija bioloģiskā līdzsvara uzturēšanai lietot 1 vāciņu (5 ml) uz katriem 40 L vienu reizi mēnesi vai katru reizi mainot ūdeni, iemitinot jaunus dzīvniekus un medikamentu izmantošanas gadījumos.