Akvāriju projektēšana

 
 
Projektējam un uzstādam visa veida un izmēra akvārijus, tai skaitā iebūvējamos sienās. Piedāvājam lielizmēra (divu un vairāk metru augstu) akrila akvāriju projektēšanu, piegādi, uzstādīšanu, palaišanu un apkalpošanu. 
 
Piedāvājam dažāda dizaina saldūdens, jūras un rifu akvārijus, kā arī karpu koi ziemas iemitināšanas akvārijus. Ražojam tirdzniecības akvārijus zivju pārdošanai. 
 
Projektēšanas brīdī tiek ņemti vērā visi niansi: ūdens, stikla un gaismas optiskie efekti, iespējamība apkalpot akvāriju (ērta piekļūšana), apdares materiālu īpašības u.c.
P1150573
Akril-005         

Piedāvājam dažādas formas akvārijus – taisnstūra, trisstūra, seš/astoņstūra, panorāmas, ar izliektu stiklu u.c. No savas puses rekomendējam pievērst uzmanību klasiskai taisnstūra formai, kura dot iespēju verot akvārija zemūdens dzīvi bez sagrozījumiem. 

Nāciet pie mums uz konsultāciju, mēs palīdzēsim Jums izvēlēties akvārija parametrus, iekšēju un ārēju dizainu.

 
 
Pasūtījuma noformējums:
  • Zvaniet pa tālr. 67553521 vai 29228606 mutvārdu konsultācijas saņemšanai.
  • Sūtiet mums pa e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vēstuli ar skicēm, izmēriem un vēlamā akvārija aprakstiem. 
  • Sarunājiet konsultāciju ar speciālistu mūsu salonā Braslas ielā 29a-1, Rīgā vai Jūsu objektā.

 

 
  eskiz1