Teco TK500

Rate this item
(0 votes)
TK500 Akvāriju dzesētājs TK500
 ražotājvalsts Itālija
 
   
Efektīva dzesēšanas tehnoloģija 

• augstas kvalitātes kompresoru un titāna koaksiālās siltummaiņa ekskluzīva izmantošana ražošanā, nodrošina augstu veiktspēju un zemu enerģijas patēriņu. Izmantotu tehnoloģiju kopums ļauj samazināt trokšņa līmeni un sasniegt augstāko (COP Performance) koeficientu, kas veicina ievērojamu enerģijas ietaupījumu.

Digitālais termostats

• Intuitīva noteikšanas funkcija un precīza temperatūras noteikšana, izšķirtspējas 0,1°C. Iestatīšanas diapazons ir no 0° -35°C, ar slēgta cikla temperatūras kontroles iespējām ar augstu mērījumu precizitāti (0,5°C). Redzama temperatūra ir °C vai °F un ar iebūvētu apsardzes signalizācijas.

Efektīvs dizains

• dzesētājs ar savu novatorisko dizainu un cietu konstrukciju garantē perfektu aizsardzību pret rūsu. Forma un kompakto izmēru funkcionalitāte ir piemērota izmantošanai arī slēgtās telpās.

 

Unikālā iezīme

• inovatīva TECOair sistēma ļauj pagriezt konveijeru, tādējādi nodrošinot optimālu gaisa apmaiņu, pariežot to uz atvērto pusi. Ātra un viegla gaisa magnētiskā filtra apkope. Turklāt, novatoriska "pinch off PLIER" sistēma ļauj viegli pārvietot dzesētāju uzturēšanas ērtībām. Iebūvēts sildītājs nodrošina nepārtrauktu un optimālu temperatūras saglabāšanu visos lietošanas apstākļos.

 

Tehniskie parametri

 

Padeve

230V-50Hz

Dzesēšanas Enerģijas patēriņš

225 W

Ekoloģiskās dzesētājvielas

R134a

Min. plūsmas ātrums

400 l/h

Pieļaujamais akvārija tilpums

līdz 500 litriem

(ūdens t +25°C , istabas t +30°C, slodze 0,5 w/l)

Izmēri

310 x 310 x 416mm

Svars

16,5 kg

Savienojumi

fitingi 3/4 "; caurules diametrs 16 mm