Izsole

Izsole

Kādu laiku atpakaļ jūras akvāriji bija ekskluzīva prece cilvēkiem ar finansiālām iespējam un gatavību vērsties pie profesionāļiem. Laiks iet uz priekšu, un, jau šodien, cilvēki, kuriem akvārijs ir lielā dzīves aizraušanās, var atļauties uzstādīt jūras/rifu akvāriju.
Mēs veicam IZSOLES, lai palīdzētu Jums realizēt hobiju.

JŪRAS ZIVJU UN KORAĻĻU IZSOLE

Pamatideja: Dot iespēju Jūras akvāriju turētājiem iegādāties zivtiņas, bezmugurkaulniekus un koraļļus pa izdevīgām cenām.

Kurš var piedalīties ?

Izsolēs var piedalīties jebkura fiziska vai juridiska persona, kurai ir jūras akvārijs un liela vēlme palielināt sava akvārija iemītnieku skaitu. Latvijas un ārzemju klientiem, kuri ieinteresēti iegādāties preci lielos apjomos speciālie piedāvājumi.

Lūdzam veikt pirkumus atbildīgi, iepriekš padomājot par iegādāta jūras dzīvnieka labklājību un izdzīvošanas iespējām Jūsu akvārijā. Konsultāciju nepieciešamības gadījumā lūdzam vērsties pie mums.

Kā tas notiek ?

  1. Par plānoto zivtiņu un bezmugurkaulnieku piegādi mēs iepriekš informējam ieliekot informāciju mūsu mājas lapas jaunumu lapā, nosūtam e-pastus visiem, kuri pierakstījās izsoles jaunumu saņemšanai, ka arī informācija paradās mūsu facebook lapā.
  2. Saraksts ar jūras dzīvnieku klāstu un IZSOLES izcenojumumiem tiek publicēts mūsu mājas lapā pirmā izsoles rītā.
  3. Nākamajā dienā pēc zivju saņemšanas, mēs atveram savas durvis Braslas ielā 29a, Rīgā (netālu no DOMINA shopping centra), IZSOLES preču iegādei no mūsu laboratorijas akvārijiem. Preču iegāde notiek dzīvas rindas kārtībā par cenām, kas tika izliktas iepriekš mājas lapā. AKVASERVISS nodrošina preces iepakojumu.

Jums ir vēlme pasūtīt kaut ko īpašu, kas neietilpst mūsu standarta pasūtījumā? Vai zivtiņu noteiktu skaitu? Rakstiet mums uz e-pastu fish@akva.lv un mēs obligāti atradīsim kopīgo risinājumu. Pilnu iespējamo zivtiņu un bezmugurkaulnieku sarakstu Jūs varat atrast šeit.

Garantijas: Uz IZSOLES nopirkto preci garantiju nedodam, preci nemainām un atpakaļ nepieņemam.

Mūsu uzņēmuma darbības laikā tika nomainīti daudzie jūras dzīvnieku piegādātāji un tika atrasts piegādātājs, no kura ne reizi netika saņemtas ar Cryptocoryne un Oodinium pillularis saslimušas zivis. Mums izdevās paciemoties mūsu piegādātāja laboratorijā un pārliecināties par jaudīgas ūdens sterilizācijas sistēmās esamību un zivtiņu slimības profilakses pasākumu veikšanu.

Jūras dzīvnieku fotoattēlu katalogs atrodams šeit.

Don`t copy text!
X